Пастор
Николай Главник

Доброзичливість Давида

Тип статьи:
Авторская

Давид став царем Ізраілю, благословенним позитивним царем в історії. Про його царювання ми читаємо в 2Сам.7-10 розділи. Варто теж зазначити, що після смерті Самуїла в Ізраілі був новий пророк Нафан, головною задачею якого було бути близько Давида і передавати йому волю Бога. Чит. 7,10.16.

Давид, як доблесний воїн і полководець здобув мир від усіх сусідніх народів. Він це зробив через військові дії, через перемогу над ворогами і звісно ж через Боже благовоління. Давид на чолі Ізраїльського народу у війні розбиввійська філісттимлян, моавітян, араміїів, аммонітян, амалекитян, едомлян та інших народів– (це більше 120 000 одиниць, що тільки вспоминаються в Біблії в цих 2-х розділах). Після перемоги усі ці народи ставали рабами Ізраїлю і платили йому дань. Чит.8,15.

Сьогодніхочу особливо виділити доброзичливість царя Давида на фоні історії з його сімейними ворогами. Найголовнішим ворогом, який більше 10 років переслідував Давида і хотів його вбити був попередній цар Саул. Але сталося так, що син Саула, царевич Іонафан дружив з Давидом – тому все запуталось. Ми знаємо, що після смерті Саула та Іонафана Давид щиро сумував за ними і плакав. Навіть покарав вісника, який приніс «добру» новину про смерть ворога.

2Сам. 9,1-13.

«милість заради Іонатана» (1) – показує. Наскільки значним був цей чоловік в житті Давида, що навіть його ім'я і тих, хто називається цим ім'ям заслуговували на милість Давида.

    Так само і Бог робить нам великі милості і посилає благословення заради імені Свого Сина Ісуса Христа.

    Ми також заради Ісуса Христа можемо і мусимо робити всяке добро.

16,5-8.11б -Семей проклинає Давида, реакція Давида —

19,16-24 – Семей зустрічає Давида з каяттям і отримує прощення

16,1-4 – Ціва зустрічає царя, коли той утікає від Авесалома. Обман

19,25-31 – Марібаал зустрічає Давида і прояснює ситуацію з Цівою

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!